מיכל רביב

יוצרת, מדריכת ציור אינטואיטיבי, מומחית בזיהוי ופירוק מחסומי יצירה.

מנווטת בלי מפה בעולם הרגש והדמיון האנושי, ומוציאה סיורים מודרכים ממש לשם.

איך חזרתי לעולם של צבע דרך היי-טק וסין?

אחרי שנים של תיכנות בלב ההיי-טק, חיפשתי יותר מגע אנושי והלכתי ללמוד שיאצו ורפואה סינית. נסעתי עד סין להתמחות, הקמתי קליניקה פרטית וטיפלתי במרפאות קופ”ח.

גיליתי שבפועל, גורם המחלה הנפוץ ביותר אצלנו הוא רגשות תקועים שנאגרים, צוברים "רעל" ועושים נזק. שוב ושוב מצאתי את עצמי שואלת -  איך באמת רגשות אמורים לנוע למקום הנכון?

ב-2009 התוודעתי לציור האינטואיטיבי בסדנא של דר' פינקי פיינשטיין ונוכחתי ביכולת של השיטה ליצור שינוי משמעותי ללא מילים וללא מאמץ. גיליתי שהשיטה משחררת מפרפקציוניזם משתק, מעודדת אהבה עצמית בריאה, ומאפשרת ביטוי עצמי משוחרר, גם כשערוצים אחרים חסומים. נזכרתי כמה אהבתי לצייר בתור ילדה, ולמה... כמה שנים אחר כך גם הוסמכתי רשמית כמדריכה.

גם היום אני ממשיכה ליצור, לחקור ולקבל השראה ממורים ברחבי העולם (ג'וליה קמרון, מישל קסו, סטיוארט קאבלי ועוד). אני משתמשת בסקרנות האנליטית שלי כדי להמשיך ללמוד עוד, להרחיב, ללמד ולשתף ידע. הרקע הטיפולי נותן לי הבנה עמוקה יותר של תהליכי התפתחות והתמודדות המשותפים לכולנו.

מלאת התפעלות מהיופי העמוק שקורן מכל יצירה אינטואיטיבית, מהריפוי שנובע ממנה, ומעוצמת התנועה הטבעית של החיים.

הנחיית סדנאות ציור אינטואיטיבי היא סיפוק עצום עבורי, ומוכיחה לי שוב ושוב שעולמות היצירה והדמיון הם מקום מושלם לשחק בו עם כל רגש ותחושה, עד שכל החלקים חוזרים למקום והזרימה הטבעית מתחדשת.

החוויה המיוחדת הזו צריכה להיות נגישה לכולם.

הצטרפו גם אתם
להתעדכן לפני כולם בסדנאות חדשות
קישורים מהירים
  • Facebook Social Icon

כל הזכויות שמורות          מיכל רביב 

שלחו לי הודעה
פרטי קשר

 מיכל רביב  054-2181077