למה אינטואיציה היא כמו חציל, ואיך תרויחי ממנה

אינטואיציה היא כמו חציל. באמת!

אינ-טו-איציה. תחושת בטן. הדבר הזה שאת פתאום פשוט **יודעת** אבל לא יכולה להסביר איך או למה. אינטואיציה היא כלי חכם וחזק, ומשתלם מאוד לדעת להשתמש בה!

אם את לא סומכת על האינטואיציה שלך, זה כנראה כי יצא לך לפגוש זיופים מפוקפקים: ספקות, פחדים, “עובדות" שכל מטרתן להשאיר אותנו תקועים במקום, אמונות ודיעות שמשרתות בכלל מישהו אחר, דחיינות על שלל התירוצים שלה, חרדה, ביקורת עצמית, פקפקציוניזם, עייפות...

גם הזיופים, כמו האינטואיציה, צצים לנו בראש בתור ודאות כזו בלתי מוסברת. מין סלע מוצק ובלתי עביר, או קביעה שאי אפשר לערער עליה.

הזיופים, כמו גרמלין מרושע, מגייסים לשירותם את קול "ההיגיון" כדי לשכנע אותך לעשות מה שהם רוצים, או יוצרים הצפה רגשית כדי לדחוק אותך לפינה ולוותר עם החלומות שלך.

ואת הרי כבר עשית דבר או שניים בחיים. את יודעת שלא כל מה שנראה הגיוני הוא גם נכון, לפעמים האמת היא מורכבת ואפילו מוזרה. אבל איך תבדילי?

איך תדעי אם תחושת הבטן שלך היא אינטואיציה אמיצה או או ספק מצמצם?

אינטואיציה, ממש כמו חציל, צריך למשש. לקחת אותה בידיים, לטפוח עליה, להקשיב להד שהיא מחזירה, להרגיש את הרטט שהיא מעבירה באצבעות.

בעזרת ציור אינטואיטיבי נעורר באופן שיטתי ומהנה הרבה תחושות בטן מכל מיני סוגים. נכיר אותן לעומק, נבדוק אותן בסקרנות כמו ירקות צבעוניים בשוק, נטעם אותן כמו אבטיחים עסיסיים, ובהדרגה נלמד לזהות בדיוק את הקול הפנימי הפרטי והמיטיב ששווה להקשיב לו - האינטואיציה.

נעשה את זה עם דימיון משוחרר, הנחיה קשובה, המון צבע והרבה הרבה כיף.

בואי לגלות כמה את יכולה להרויח מהאינטואיציה שלך! נותרו מקומות ספורים!

הקליקי: https://goo.gl/rtlVtK אל תשמרי את כל החצילים לעצמך! שתפי חברות בפייסבוק


הצטרפו גם אתם
להתעדכן לפני כולם בסדנאות חדשות
קישורים מהירים
  • Facebook Social Icon

כל הזכויות שמורות          מיכל רביב 

שלחו לי הודעה
פרטי קשר

 מיכל רביב  054-2181077